Regiony

W przedsiębiorstwie Ochmann wytwarzany beton jesteśmy w stanie sprawnie dostarczyć do każdego odbiorcy na terenie rejonu Wielkopolski i Dolnego Śląska.


Mieszanka betonowa jest produkowana ze składników o najwyższej jakości, zgodnych z obowiązującymi europejskimi standardami (normami PN-EN). Beton zwykły i towarowy wytwarzany jest w nowoczesnych węzłach betoniarskich, w których komputerowe sterowanie pozwala na minimalizację tzw. wpływu „czynnika ludzkiego” na produkcję betonu i wytwarzanie produktu.

Wytwórnia Ochmann wyposażona jest w odpowiednie urządzenia: silosy, zasobniki, kontenery, systemy dozujące itp. umożliwiające takie magazynowanie i użytkowanie materiałów, aby nie dochodziło do zmiany ich właściwości na skutek oddziaływania warunków atmosferycznych, zmieszania lub zanieczyszczenia. Dzięki specjalnym instalacjom grzewczym, podgrzewającym wodę i kruszywa, produkcja prowadzona jest również w okresie zimowym. Posiadamy również odpowiednie pojazdy do przewozu betonu (beton z gruszki).

Nasza oferta

 • Dla przemysłu

  Budowa hali i obiektów przemysłowych, posadzki, roboty żelbetow

 • Dla rolnictwa

  Budowa magazynów, wykonywanie silosów i płyt obornikowych, utwardzanie podwórek

 • Dla klientów indywidualnych

  budowa domów (stan deweloperski), kompleksowe wykonanie fundamentów i stropów

 • Pozostała oferta

  Usługi sprzętowe, usługi koparką